מעורבות בקהילה

ישנם תחומים ונושאים רבים הקשורים לעולמנו.
אל מנגד עיניה של אינטרנטיק עומדים שניים מרכזיים בולטים
הראשון במעלה – המבוגר בקהילה – הזקן,הישיש, הקשיש, גיל הזהב וכל הכינויים הנוספים.
לדידנו הם כולם המבוגר בקהילה.

השני במעלה – הוא הכדור עליו אנו חיים, סביבתנו הטבעית והקרובה, כל אחד ותחומי מחייתו בעיר בכפר, בקיבוץ או במושב.
שמירה על ערכי טבע ונקיונו של כדור הארץ

אוריה ותומיה של אינטרנטיק מושתתים על מעורבות בקהילה המקומית בתחומי חייה, בארץ ובעולם בכלל.
אינטרנטיק מחוייבת לרוח התנדבות, תרומה בקהילה, שמירה על סביבתה הקרובה, הסביבה בכלל, בארץ ומסביב לגלובוס.
חזונו של דוד בן גוריון על תקומתה של טכנולוגיה גבוהה במדבר במטרה לקדם את פיתוחו והתקדמותו בהרמוניה של שמירה על הטבע ואיכות חיי חיה צומח ואדם, הפך ליישום ראשון מסוגו ברחבי מדינת ישראל כולה במגוון פעולות ופעילויות רחב, בדרום מדינת ישראל, בדרום, בנגב, במדבר.
מיזמים שונים שפותחו והוקמו ע”י אינטרנטיק, אם בקידוד והקלדה, אם ברגל, אם ברכב, אם בזיכרון הצרוב או אם דרך עדשת המצלמה, עם עוללה על הידיים או שתיים, במעמקי המדבר בין שבטים נודדים, לבין יישובי ספר, מושבים קיבוצים, ערי השדה – עיירות הפיתוח, ובירתו הנצחית של הנגב – באר שבע – לגאווה,  הינם המובילים במדינת ישראל כולה, לרווחת הטבע והאדם.

אתרי קהילה, תיירות, טבע, אקטואליה, אתרי תרומה, המבוגר בקהילה / גיל הזהב, שיתוף פעולה עם קהילות חו”ל בתפוצות ובחו”ל, קידום עסקים מישראל בחו”ל ועסקים מחו”ל בישראל, מורשת ימית ופינוי ימית – העיר של היתה לה עוד.., ועד מיזמים רבים, לעיתים מידי יום חדשות לבקרים, ככל לאל ידה.

בראש כל עולה עומד ומנחה עמוד האש של בעליה ועובדיה המסורים והנאמנים, פטריוטים ואנשי נגב זה עשרות שנים -האורים והתומים, ובראשם – “והדרת פני זקן, מפני שיבה תקום”, ו”אל תשליכני לעת זקנה”.
כתוב בעשרת הדברות (שמות כ 11):
כבד את אביך ואת אמך, למען יאריכון ימיך על האדמה אשר ה’ אלהיך נותן לך”

http://www.urimvetumim.internetic.co.il/

 • אינטרנטיק מתנדבת ותורמת במרכז היום לקשיש נווה אשכול במועצה אזורית אשכול

 • אינטרנטיק תרמה ומתחזקת את אתר ראשונים בנגב לרווחת הקהילה וקידום השמירה והנצחת מורשת חלוצי הנגב בישראל

 • אינטרנטיק מתחזקת ומפעילה את אתר חבל שלום, חבל ארץ על מפגש הגבולות – ישראל / הרשות הפלסטינית / מצרים לרווחת הקהילה.”וכאשר יענו אותו, כן ירבה וכן יפרוץ”.

 • אינטרנטיק תרמה, מתפעלת ומתחזקת את אתר העיר ימית וחבל ימית, מורשת פינוי חבל ימית לרווחת קהילת מדינת ארץ ישראל. “זכור את היום ההוא”.

 • אינטרנטיק הרימה על נס את יישומו וקיומו של כנס תושבי ימית וחבל ימית במלואת 30 שנה לפינוי. למען לא תישכח, לא יישכח ובל נישכח כולנו ימים אחרים.

 • אינטרנטיק תורמת לקהילה בתוך מגוון אתריה, פרסום וחופש ביטוי לאזרח, לקהילה, לישיש ולמבוגר, לחלש – חסר ההגנה, לחסר, לדל ולמוגבל.

  הכל באהבה
  אהבת אדם, טבע, יקום ובריאה ומעל לכל אהבת בורא עולם, מלך הבריאה – הקדוש ברוך הוא בכבודו ובעצמו, ירום הודו, לעולם ולעולמי עד, יתברך וישתבח שמו מעתה ועד עולם.
  מלך מלכי המלכים, בדברו ייעשה ונעשה.
  אמן.

סגור לתגובות.