וורדפרס – WordPress

וורדפרס – אתר בחינם הטוב בעולם. כל אחד יכול?

רוצים מידע על וורדפרס? לא כאן. לא אצלנו. סליחה, באמת, פשוט אין באמת צורך. על מערכת ניהול התוכן החינמית הנפוצה והפופולארית בעולם תוכלו לקרוא וללמוד בכל מקום. טונות של מאמרים וסרטונים ביוטיוב ובכל מקום יעשו עבורכם את העבודה.

אנחנו כאן בכדי לספק לכם את המידע המיידי

איך הופכים בעלי אתר פרטי בחינם מהר ועכשיו ממש?
לבד לגמרי.., או בסיוע.

אז למה בעצם וורדפרס? האם וורדפרס הוא אתר בחינם? ואם מערכת וורדפרס היא חינמית, אז איך זה שהיא בעצם "נמכרת" בכל מקום, כולם מציעים אותה למכירה, כולם "סוחרים" בה, "מוכרים" אותה, "מעצבים" אותה וכו', שבעצם, בה בשעה ניתן למצוא באינטרנט אתרים ושרתים רבים המספקים שירות של "הורדת מערכת וורדפרס בלחיצת כפתור אחת"? ובחינם. מבלבל לא?
ננסה לענות לכם בצורה פשוטה – הוורדפרס אכן חינמית וניתן להורידה למחשב שלכם ולהתקינה ללא כל ידע מוקדם. יתרון מצוין וכל אחד כאמור יכול.
אז למה בכל זאת יש צורך לפנות לבונה אתרים להקים אתר וורדפרס? לכך כמה וכמה תשובות.

 

אתר חינם, אתר בחינם, אתר חינמי?
טוב, אז אין כזה דבר באמת. זה תלוי, זה יותר נכון שזה כמעט חינם…. (אולי)..
אבל אין אתרי חינם, אלא אם כן אתם קוראים נגיד ל "פייסבוק" אחד כזה.
זה תמיד עולה בסוף (או בהתחלה..) משהו.. השאלה היא רק כמה ומתי זה מגיע.

העמדת האתר
למען הגילוי הנאות – כמעט כל מערכת ניהול תוכן חינמית, למשל WIX, או אפילו אתרי גוגל (הידידותית?) דורשים ניסיון רשתי כלשהו. אוריינטציה אינטרנטית מינימאלית. גם כשמצליחים (עניין יחסי..) זה על פי רוב לוקח זמן, התוצאה אינה מושלמת ובוודאי נטולת היכרות נוספת עם תוספים חשובים הנוגעים ל – קידום אתרים, סטאטיסטיקה, התקנת טפסים מיוחדים וכו'…
אבל למרות כל אלה, מערכת ניהול תוכן חינמית של וורדפרס היא הבחירה הנכונה שלכם.

בראש וראשונה
עניין הזמן…
אחרי הכל יש לכם גם עבודה..

 

וורדפרס

"חלש בעסק, רוצָה להיכנס לזירת האינטרנט.. אז מצאתי זמן, רכשתי אחסון מתאים, הורדתי והתקנתי אתר בחינם… הממממ… מה עכשיו?"…

צריך קצת היכרות מוקדמת
מי שאין לו היכרות מוקדמת עם מערכות תוכן מתקדמות יצטרך להשקיע זמן למידה לא מבוטל בהכרת המערכת, מדובר בשעות רבות, עשרות שעות וגם יותר… לא בכדי מתקיימים קורסים ללימוד וורדפרס שהיא תורה שלימה. משתמש קצה ממוצע יעדיף לקבל מוצר מן המוכן ולא ללמוד תורה שלימה מ – א'.
הזמן כידוע שווה כסף ובעל עסק או עצמאי שאמורים לייצר, לשווק או למכור בעבור עצמם, לא ממש יכולים או מעוניינים להשקיע עשרות שעות בתחום לא מוכר. רבים הם אתרי הוורדפרס בהם ניתן להבחין בעליל כי אלה שהקימו אותם לא ידעו להבחין בין עמוד לפוסט או בין קטגוריה וקישור בתפריט. התוצאה? – אי סדר באתר ועקב כך נטישה מהירה של מבקרים –  Bounce rate גבוה, פגיעה בקידום האתר.

בחירת תבנית (שאינה עולה כסף) והעמדה בסיסית של מערכת הן החלק הפשוט בקמת אתר וורדפרס. למערכת וורדפרס אפשרויות רבות של תפעול והפעלה, ולה עומקים שאם ברצונכם ליישמם רוב הסיכויים שתיכשלו. גם לא כל תכנת או מקים אתרי וורדפרס תמיד יכירו את נימיה..

לרכישת חבילת אחסון והורדת אתר וורדפרס  בחינם בלחיצת כפתור עכשיו
– התקשרו עכשיו: 077-7296777

עיצוב וורדפרס
כידוע לוורדפרס מבחר תבניות חינמי או בתשלום נמוך של מאות ואף אלפי תבניות שונות. עם זאת, האם זאת אומרת שאנו מכירים או יכולים להכיר את כולן? ככל הנראה לא. גם כשנבחר תבנית שנראית לנו, על פי רוב היא תזדקק להתאמה או שדרוג קל לנוחותנו או טעמנו אישי, או לתחום העיסוק שלנו. פעולת העיצוב הבסיסית באתר וורדפרס מושתתת על שימוש בפונטים נאים, הטמעה של תמונות או אלמנטים גרפיים אחרים (אותם הכנו מבעוד מועד..) בחלקי הדף ושימוש נכון בצבעי המיתוג שלנו. זה בבסיס. לא מסובך מדי, ואפילו קל אחרי שלומדים… אבל לוקח זמן…
לצורך כך נזדקק לשירותיו של מעצב או מעצבת אתרים ותכנת לשני המישורים – האחד במישור הגרפי והשני במישור התכנותי לצורך שינוי מבנה תבנית האתר, פעולה שדורשת ניסיון בתחום התכנות.


קידום אתרי וורדפרס

לוורדפרס כמו למערכות ניהול תוכן אחרות יש מערכת SEO לקידום אתרים. מדובר באחד ממאות או אלפי התוספים המעולים שוורדפרס נתברכה בה למענכם בעלי העסקים. איך נדע איזו אחת לבחור, ואיך מתקינים תוסף? אלה הן רק חלק מן השאלות. הבנה בתפעול יעיל של מערכת זו דורשת אף היא ידע רחב יותר בקידום אתרים, הכרת אפשרויות מערכת, הכרת מבנה הקישוריות בין דפי האתר, יצירת אינדוקס נכון של דפי המערכת, תפריטים מתאימים ומידע נוסף על מנת להגיע לתוצאות מהותיות במנועי החיפוש. אין ספק שמשתמש קצה מן המניין לא יידע את כל אלה…

העובדה כי אתם יכולים לזכות באתר חינם

בוודאי לא תגרום לכם להתפשר על הקמה איכותית של האתר
או להתפשר על קידום גרוע

לוורדפרס 80 מיליון משתמשים ויתכן כי ברגע קריאת מאמר זה המספר כבר חצה את רף ה – 80. או במילים פשוטות 80 מיליון אתרי וורדפרס? בטוח שהרבה הרבה יותר, מאחר ורבים מן המשתמשים הורידו או מתפעלים הרבה יותר מאתר אחד (כמונו למשל..) מדובר במערכת החינמית השכיחה ביותר בעולם.
האם זאת אומרת שכל בעליהן מופיעים בדף ראשון בגוגל? קרוב לודאי שלא, ואפילו ההיפך הנכון, עקב ריבוי משתמשים "חובבים" רובם אינם יודעים להביא את הפוטנציאל הקידומי של מערכת הוורדפרס למימוש.


טוב. אז איך מתחילים בכל זאת להקים אתר בחינם?

אנחנו מדברים על אתר שהוא כולו שלכם, נכון? ז"א אומרת שהוא קניינכם הפרטי, בבעלותכם, לא משוייך למערכת חיצונית בבעלות של אחרים, ללא תלות באישור או רשות מאחר, ובלי שאף אחד יאמר לכם מה לעשות אם לא תחפצו…
אז הדרך היחידה והנכונה היא לרכוש חבילת אחסון אתר וורדפרס מתאימה, המאוחסנת על שרתים בישראל (!!!!!!), אל תגידו שלא אמרנו כי אחרי כן תגלו בדיעבד את מה שאנו יודעים כבר מזמן על שרתים בחו"ל. הקפידו על חברה ותיקה, על שירות נעים ונגישות טובה לשירות הלקוחות במקרה הצורך (ושלא תזדקקו).
לרכישת חבילת אחסון והורדת אתר וורדפרס  בלחיצת כפתור בחינם עכשיו
– התקשרו עכשיו – 077-7296777


אוקיי. אז במקרה נתקעתם באמצע – מה עושים?

"אז נתקעתם"? לא נורא. הסירו כל דאגה מליבכם. בין אם פניתם אלינו לצורך רכישה ובניית אתר ובין אם התחלתם בעצמכם, אנו מתחייבים ומבטיחים לכם את התמיכה הישרה ביותר שבנמצא. אנו נעריך את נקודת המוצא של שלכם "למזעור הנזק", או במקרה האחר נמליץ להתחיל מ א', והרי שבעצם לא הפסדתם כלום, רכשתם חבילת אחסון? תוכלו להוריד כמה אתרי וורדפרס שתרצו, בדוגמאות שונות, תבניות שונות, ובעצם כמו שאנו גורסים תמיד: "הכל לטובה", ואנחנו עימכם. אינטרנטיק יודעים להפוך חיסרון זה ליתרון כמו את שאר הנושאים המוצגים מעלה. במחיר שווה לכל נפש, תוכלו לקבל מערכת וורדפרס בהעמדה מסודרת, עיצוב נאות, קידום בסיסי מכובד, ליווי, שירות לקוחות, תמיכה וייעוץ לכל אורך הדרך.

סקרנים? מעוניינים?
אז התקשרו מיד !!!!

שירות הלקוחות שלנו מתחיל אצל הפונקציה הבכירה שלנו: קבלו (תרתי משמע את לילי אנדריאה מנהלת שירות לקוחות ותיקי לקוחות (זו באמת היא)

שירות הלקוחות שלנו מתחיל אצל הפונקציה הבכירה שלנו:
קבלו (תרתי משמע) את לילי מנהלת שירות לקוחות ותיקי לקוחות באינטרנטיק (וכן, זו באמת היא!!!)

לרכישת חבילת אחסון והורדת אתר וורדפרס  בחינם בלחיצת כפתור עכשיו
– התקשרו עכשיו: 

077-7296777
לקבלת הצעת מחיר ו/או הזמנת אתר וורדפרס מ א' ועד ת' במחיר שחבל על הזמן 
– התקשרו עכשיו:
077-7296777

סגור לתגובות.