להיות ראשון בגוגל בפרובינציה

Picture 32

בישובים מרוחקים, ישובי ספר, ישובים פרובינציאליים, האינטרנט מהווה פקטור פרנסה וקיום משמעותי מאוד.
עם זאת, על אף היות האינטרנט כלי חשוב, רוב צרכניה בפרובינציה אינם מסוגלים להפיק ממנה (אינטרנט: נקבה) את המיטב, והם אינם מצליחים לממש את הפוטנציאל שלה. וכך, רבים מהם ממשיכים לשוטט ברשתות החברתיות ונישות חינמיות אחרות באינטרנט, בניסיון ובתקווה שמשהו לפתע יקרה או יתגלה להם…

בסופו של דבר אפשר להודות, כי רובם המכריע של יזמים ועסקים בריכוזי ישוב מרוחקים לא מצליח להפיק מן האינטרנט את מה שהיא מסוגלת להפיק עבורם.
יתר על כן, עקבות מסוימים שהם מותירים אחריהם באינטרנט עשויים להפוך בעתיד לטעויות העלולות להרחיק מהם את החלום הזה. הצטרפות לוובינר כאן ווובינר שם, סרטון קסמים במתנה בתנאי שירשמו כאן או שם, קובץ להורדה לאחר הרשמה לרשימת תפוצה ובו נפלאות האינטרנט ועוד ועוד…, מאות ואלפים מתנסים בכל אלה או חלק מהם – אך בפועל דבר לא זז.

העניין הרבה יותר פשוט. ישנם כמה כללים שככל הנראה גם בעוד זמן רב לא יקום הלוגריתם שיוכל להם. את הכללים האלה מכתיב ציבור הגולשים המבקר ברשת. ציבור הגולשים הוא שקובע בסופו של דבר את סדר היום וקובע גורלות של אתרים ועימם את העסקים שהם מייצגים וכן גורל בעליהם ומשפחותיהם וכו’…
מצב קשה ומתסכל..

איך עושים את זה? – איך מקבלים פניות מן האינטרנט?
יזמים ועסקים עצמאיים בישובי ספר מרוחקים, מושבים, ישובים קהילתיים, קיבוצים, מועצות אזוריות, עיירות פיתוח ו”ערי שדה” – תלויים במידה רבה באפשרותם וביכולתם לקיים אינטראקציה מסחרית עם גופים מחוץ לאזור בו הם חיים.
לשם כך חובה עליהם להגיע להישגים בדף ראשון בגוגל במגוון רחב ככל האפשר של ביטויי חיפוש הנוגעים לאתר האינטרנט שלהם.
אינטרנטיק חברה שצמחה בפרובינציה קלאסית, בעוטף עזה, על גבול מצרים ורפיח, צמחה והתפתחה עד לתפיסת ההובלה במנוע החיפוש גוגל – לתחומה במרחב הדרום.
אינטרנטיק אינה טורחת להסתיר את “הסודות הכמוסים הגדולים” הללו. לאינטרנטיק מאות לקוחות מאזורי ספר מרוחקים המקודמים היטב בגוגל ומתפרנסים בכבוד ממרחק כבשלט רחוק.
לאינטרנטיק אג’נדה של פעילות ומעורבות עסקית בקהילה הדרומית עוד משנת 2002.
יזם קטן או גדול, עוסק פטור, עצמאי או חברה בע”מ המעוניינים לקדם את עסקיהם באמצעות האינטרנט, אינטרנטיק עורכת פגישות עסקיות אצל הלקוח או במשרדנו בבאר שבע לצורך מתן ייעוץ בנושא פיתוח האינטרנט ככלי עבודה לקידום העסק של הלקוח ללא שום התחייבות.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם או קביעת פגישה ללא התחייבות ותגלו את “הסוד הגדול”
077-7296777

סגור לתגובות.