קידום אתרים בדרום

קידום אתרים / קידום אתרים אורגני / קידום אורגני

גם אנחנו מקבלים דואר זבל. הרבה. בתוך דואר הזבל לא מעט הצעות ומידע של חברות לקידום אתרים.
הצעות שונות ואף מעניינות. כל אחת והמייחד אותה. אלף הצעות?: אלף דרכים, אלף המלצות, אלף תיאוריות, אלף הבטחות וכו'. באמת מבלבל, ולכולן שני משותפים – משותף אחד; שהן כולן שונות זו מזו (???), ומשותף שני; שכולן עולות כסף. ובדרך כלל הרבה!!!.
אישית, בסופו של יום תיתקלו במעט מאוד אתרים להם תוצאות גבוהות במנועי החיפוש. וגם אם תיתקלו בכאלה, השאלה למשך כמה זמן יצליחו האתרים לשהות במיקומם. בדרך כל לזמן קצר מאוד.
התחרות הגדולה, ההשקעות הכספיות הגדולות שבעלי עסקים משקיעים בקידום האתר שלם (במיוחד בעת האחרונה) הם אסטרונומיות ובשל כך גם מהירות ותדירות שינוי מיקומיהם במנועי החיפוש.
מקום ראשון בגוגל – אינטרנטיק קידום אתרים בדרום. דיבורים והבטחות לחוד ומעשים ותוצאות לחוד, לאינטרנטיק עשרות רבות של לקוחות עם תוצאות מוכחות קיימות ושרירות במנועי החיפוש זה שנים, חלקן נתקבעו למן ימיו הראשונים של האתר שנבנה עבורם בעזרת חבילת הקידום הבסיסית לה זוכה אתר באינטרנטיק, ועד לקידום מכוון בתשלום שהניב תוצאות.
מקום ראשון בגוגל – אינטרנטיק קידום אתרים בבאר שבע.

מי לא שמע או לא קרא על האלגוריתם של גוגל? כל מקדמי האתרים וחברות לקידום אתרים מדברים בו גבוהה גבוהה.
כולם מעודכנים בשינויים ובעדכונים האחרונים שעובר חדשות לבקרים האלגוריתם הזה. איזו מן מילת קסם שמדברים עליה ב"הוד וביראה"…
בעניין האלגוריתם רב הנסתר על הגלוי, אף אחד לא יודע באמת מהם השינויים הנערכים באלגוריתם הזה.. לבד מן העובדה כי גוגל בעצמו מפרסם אחד לכמה זמן שבכפוף לשינויים אסטרטגיים, או בכוונה לשפר שירות ולספק הזדמנות שווה לגולשים – הוא מבצע שינויים באלגוריתם.
כל אלה שמנסים ללמוד ולחקות את סוד האלגוריתם בעיקר מבטלים זמנם. תכיפות השינויים מביאים אותם לסוג של מרדף אינסופי אחר נתון שמשתנה כל הזמן.
ועוד דבר, צריך לזכור שגוגל משקיעה אנרגיה ומשאבים אדירים בשינויי האלגוריתם שבעצם מושתת עליכם הגולשים, על הרגלי הגלישה המשתנים שלכם!!!

ארבעת היסודות המנצחים לעולם:

תוכן – התוכן הוא המלך!!!!
עדכונים – שינויים ותחזוקה לאתר
הגדרות הבסיס לאתר – טייטלים, התיאור/שורת תמצית תיאורית, מילות מפתח
קישוריות טובה ונכונה – בתוך האתר ובאתרים חיצוניים

אה, כמעט ושכחנו,
ניסיון – ניסיון של שנים בהיכרות עם התנהגות מנועי חיפוש מוכיח ללא כחל וסרק כי כל חמשת מרכיבים האלה – מנצחים, מביסים ומנפצים כל תיאוריה או הבטחה.. וגם אלגוריתם.

על אלה אנו מתחייבים לכם!!!

בשורה תהחתונה, שלא יספרו לכם סיפורים, בהגיעכם לשלב בו הנכם מעוניינים להשקיע בקידום אתרכם, בקשו לראות רשימת אתרים שהצליחו, בקשו המלצה מהלקוח, בקשו לדבר איתו.
אנחנו באינטרנטיק לא נספר לכם סיפורים, פשוט נפנה אתכם לרשת מנועי החיפוש וללקוחות שלנו… כל התשובות שם.. (וגם אנחנו)

חברת אינטרנטיק רכשה ידע וניסיון רב בתחום
המעוניינים בפרטים ובהצעה לקידום אתרם התקשרו עכשיו: 077-7296777

אינטרנטיק מקדמת אתרים ש"עובדים" עבורכם

 

סגור לתגובות.