תחזוקת אתרים

בעלי עסקים וחברות המפעילים את אתרי האינטרנט שלהם בעצמם, יודעים היטב עד כמה פעולה זו תובענית. אלה המתעקשים לקיים אותה בעצמם יודעים בדיוק את משמעות צריכת הזמן והעומס הכרוך בתחזוקת האתר שלהם.
אתרים אשר מהותם ברורה וכל שנדרש מהם הוא עדכונים שונים – עדכוני תוכן, עדכוני תמונות, עדכון חדשות, פוסטים, בלוגים ואחרים, יכולים ליהנות משירות מעולה של אינטרנטיק המתמחה מזה 9 שנים במתן שירותי תחזוקה לאתרים, שירותי תוכן שונים ועד לפעולות תכנותיות שונות גדולות כקטנות.
את הבקשות לטיפול מקבלת החברה באמצעות מייל, טופס יצירת קשר באתר, הרשת החברתית ודומיהן.
מהירות התגובה בדרך כלל ועל פירות הינה מיידית ממש. לקוחותי אינטרנטיק המקבלים ממנה תמיכה בשירות תחזוקה שוטפת לאתרים נהנים מסטאטוס עדיפות ראשונה ועליונה בתחום.

ההבדל בין תחזוקת אתר לבין ניהול אתר הינו מבלבל קמעה. שירות תחזוקה לאתרים טומן בחובו על פי רוב את רק את הפעולות הקבועות העדכוניות להן זקוק אתר.
שירות התחזוקה אינו כולל בתוכו החלטות אסטרטגיות מי ומה יעלה באתר, הוא אינו שותף לרזי בית העסק, או מעורב בשיקולי מדיניות העסק (בשונה מניהול גורף לאתר). שירות התחזוקה לאתר למעשה מספק שירות של טיפול שוטף ופחות או יותר קבוע עבור בית העסק או החברה בעלי האתר. מערכת יחסים כסו בין הבעלים לבין החברה מתחזקת האתר מושתת על מתן שירות עדכונים קבוע על פי הגדרת הלקוח.

אינטרנטיק מתמחה במתן שירותי תחזוקה, עדכון תוכן וניהול אתרים לעדרות לקוחות על בסיס יומיומי.
תחזוקת אתרים הוא חלק מהותי בשירותיה הייעודיים של החברה.

לקבלת ייעוץ בתחום ניהול אתר והצעת מחיר לחץ כאן

 

סגור לתגובות.