כשאתם עונים לטלפון – חייכו

יש לשער שאין כל חדש בעובדה שחיוך פותח דלתות. גם צחוק קל, מלווה בחוש הומור קל – גם לא מזיק. אבל את השניים האחרונים נשאיר לפוסט אחר. נתמקד בחיוך.

כשאתם עונים לטלפון – חייכו !!! (כן, עם סימני קריאה), למרות שחיוך וסימני קריאה לא ממש הולכים ביחד.

בארגונים מצליחים, חברות מצליחות, שלא לדבר על מוסדות בממשלות מצליחות (כן, יש כמה בודדות בעולם, יצא לנו להכיר), בעסקים בינוניים וקטנים;- שאפתנים שרוצים להצליח – שמה, הם סיפחו את החיוך. כן, לעיתים חיוך מובנה.

אז רגע, לפני שנמשיך, בואו נעשה תרגיל קטן: תעמדו לרגע אחד לבד, מול המראה, רצוי מראה גדולה שתראו את "כולכם" ותברכו את עצמכם במשהו, אולי אף תאמנו את הפתיח הטלפוני שלכם, או פשוט רק תגידו – בוקר טוב. אבל לא סתם בוקר טוב, בוקר טוב עם החיוך כי רחב, הכי מתוח שאתם יכולים לייצר.
אוקיי?
עכשיו תחזרו לנורמליזציה ושוב תגידו לעצמכם במראה בוקר טוב אבל בטון רגיל וטבעי לחלוטין.
וחוזר חלילה פעמיים שלוש. נו? "עליתים על זה?" ברור בוודאי, כשאתם עונים לטלפון עם חיוך, שומעים אותו, שומעים אותו ממש היטב. ואפילו יותר מכך, אפילו רואים אותו. כן, רואים את החיוך שלכם דרך הטלפון. אז מי מכם שלא מורגל לחייך, ולא יוצא לו קל ולא בא "לזייף" אז שלא יעשה טובות.
אבל אתם, כל אלה שראו שם את ההבדל מול המראה, ששמעו את ההבדלים בקולם הם, בקול עצמם, שווה לכם לאמן עצמכם לקצת חייכנות טלפונית…
ואתם יודעים מה? אם תהיו מאמנים מספיק טובים ועקביים לעצמכם, מהר מאוד תגלו ש"נתפסתם", מי שגילה את כוחו ויופיו של החיוך לא ייפרד ממנו לעולם!!!!
והעולם? – כמו שפתחנו כאן למעלה…, העולם יפתח לכם דלת בטלפון, העולם יחייך אליכם חזרה, העולם ירצה להיות חבר שלכם, לקנות מכם, לקבל שירות מכם, "לשלם עבור החיוך שלכם"!!!
אגב כמה נעים לכם היה לו במשרדי העירייה או המועצה האזורית, שמה איפ שאתם משלמים להם משכורות מהארנונה שלכם, איפה שיושבים אלה שבחרתם בהם והיסמכתם אותם לשרת אתכם, במקום כפיות הטובה, הקול הלקוני, היבש, המקומם, המעליב והמרגיז מכל – היתה עונה לך גם אם במבטא רוסי, המרכזנית: מועצה אזורית אשכול שלום, מדברת סבטלנה, במה אוכל עזור לכם הבוקר?

חברים, אם כולכם, כולנו, נענה/תענו ככה, אנו יכולים להבטיחככם, כי הביטוי המושרש ע"י אייבי נתן ואנואר סאדת: …"No more war" ייכנס לתוקף באותו רגע ממש.

אגב, ואם במקרה זכיתם בצד השני למישהו שהחיוך שלכם ממש לא הזיז לו, ואפילו הרגיז אותו, ברכו אותו בחיוך "עד הכדור האחרון"…
ואח"כ תצחקו לעצמכם לבד בקול גדול.

לא בכדי נאמר, והרי ש – "הצחוק יפה לבריאות", ועסקים עושים רק באהבה.

סגור לתגובות.